Kontakt oss

Hva kan vi gjøre for deg?

Tenotec AS

984067089 MVA

E-post post@tenotec.no
Telefon +47 51 95 96 30
|
» Åpningstider
Mandag - Fredag 08:00 - 15:30
Lørdag - Søndag Stengt
» Postadresse

Røynebergsletta 20, Forus
4033 STAVANGER
Norge

» Varelager og distribusjon

Røynebergsletta 20, Forus
4033 Stavanger
Norge

Vis kart

» Ekstern varelager og distribusjon

Lagerveien 39, Forus
4033 Stavanger
Norge

Vis kart

Møt våre ansatte

Våre ansatte er dyktige, faglærte og ikke minst dedikerte personer som betjener et meget spennende markedsområde.

Stian Årvik

Daglig leder

Kontaktinformasjon
+47 906 70 964
Teams stian@tenotec.no
Send e-post

Werner Pedersen

KHMS / QHSE

Kontaktinformasjon
+47 911 61 151
Teams werner@tenotec.no
Send e-post

Anette G. Dahle

Regnskap og administrasjon

Kontaktinformasjon
+47 957 99 852
Teams anette@tenotec.no
Send e-post

Danni Koldal

Senior selger

Kontaktinformasjon
+47 996 22 752
Teams danni@tenotec.no
Send e-post

Kristine T. Kristiansen

Selger

Kontaktinformasjon
+47 928 40 594
Teams kristine@tenotec.no
Send e-post

Espen Vold

Logistikk og service tekniker

Kontaktinformasjon
+47 476 61 271
Teams espen@tenotec.no
Send e-post

Gerd Julie Fjell

Lager og logistikk

Kontaktinformasjon
+47 454 27 438
Teams GerdJulie@tenotec.no
Send e-post

Roger Byre

Lager & service medarbeider

Kontaktinformasjon
+47 476 77 718
Teams roger@tenotec.no
Send e-post

Andre Nicolay Buraas

Lager & Service medarbeider

Kontaktinformasjon
+47 476 77 718
Send e-post